Mascot International A/S

Account Manager Warszawa (okolice) – Odzież Robocza i Obuwie Ochronne

Wykorzystaj wielką szansę kariery w międzynarodowej firmie oferującej wiodącą na rynku odzież roboczą i obuwie ochronne. Czy jesteś entuzjastą sprzedaży oraz, czy obsługa klienta i wiarygodność są dla Ciebie najważniejsze? Jeśli tak, możesz zostać nowym Account Managerem MASCOT. Aktualnie poszukujemy mieszkańca Warszawy lub okolic!

MASCOT to jeden z wiodących europejskich producentów odzieży i obuwia roboczego. W ostatnich latach bardzo rozwinęliśmy sprzedaż w Polsce i planujemy dalsze wzrosty. W oparciu o rosnącą sprzedaż stworzyliśmy nową pozycję na terenie Warszawy i okolic.

O pracy
Twoim głównym zadaniem będzie poszukiwanie nowych odbiorców końcowych, posiadających 50 lub więcej użytkowników odzieży roboczej, a także wspieranie naszych obecnych dystrybutorów w sprzedaży produktów MASCOT, firmom będących użytkownikami końcowymi naszej odzieży. Będziesz pracować samodzielnie oraz aktywnie angażować się w promocję naszych produktów, wspomagając sprzedaż dystrybutorów. Sprzedaż produktów MASCOT w całości odbywa się poprzez naszych dystrybutorów – to jest nasz klucz do sukcesu.
Twój obszar sprzedaży będzie znajdować się w Warszawie i okolicach, ale będziesz również pomagać swoim kolegom w innych częściach Polski. Będziesz mieć zróżnicowane zadania wymagające podróżowania, w tym podróże z noclegiem. Kiedy nie odwiedzasz swoich klientów, pracę będziesz wykonywać na home office.

Będziesz częścią zespołu tworzonego przez koleżanki i kolegów z całej Polski, raportującego do wspólnego Country Managera. Nasz zespół, w najbliższych miesiącach, będzie wspierać szybko rosnącą sprzedaż aby zagwarantować jeszcze lepsze wyniki w przyszłości.

Twoje zadania w pracy:

• Dotarcie do potencjalnych nowych użytkowników końcowych dla naszych dystrybutorów i nawiązywanie kontaktu z nimi niezależnie lub wspólnie z naszymi dystrybutorami

• Zapewnienie stałego przepływu klientów do naszych dystrybutorów

• Rejestrowanie zaplanowanych i zakończonych wizyt oraz działań sprzedażowych za pośrednictwem CRM

• Udział w targach

• Prowadzenie kampanii handlowych inicjowanych w naszej siedzibie głównej

• Utrzymywanie bliskiego dialogu z kolegami na temat dużych klientów w realizacji

• Aktywne uczestniczenie w spotkaniach i realizowanie strategii dla Polski

• W tej pracy będziesz skupiony w około 80% na użytkowniku końcowym i w 20% na dystrybutorach.

Umiejętności zawodowe:
Masz co najmniej 3 lata doświadczenia jako Przedstawiciel Handlowy / Account Manager / Kierownik Sprzedaży w środowisku B2B, a najlepiej, jeśli posiadasz doświadczenie z odzieżą roboczą i obuwiem ochronnym lub produktami ŚOI. Masz charakter „łowcy” i swobodnie sprzedajesz koncepcję. Potrafisz zaprezentować solidne i mierzalne wyniki z poprzednich prac, a także masz dobre umiejętności negocjacyjne. Masz przekonującą osobowość i nawiązujesz długotrwałe relacje z użytkownikami końcowymi i dystrybutorami. Znasz pakiet MS Office i jesteś przyzwyczajony do pracy w ustrukturyzowany sposób oraz do korzystania z systemu CRM do identyfikacji/sprawdzania postępów użytkowników końcowych na Twoim obszarze sprzedaży.

Umiejętności osobiste:
Aby zapewnić najlepsze wyniki w pracy, ważne jest, abyś umiał pracować samodzielnie i etycznie, okazjonalnie przekraczając zwykłe godziny pracy. Potrafisz brać odpowiedzialność za swoje zadania i terminy oraz koncentrujesz się na zaplanowanych zadaniach.

Oczekujmy, że już mieszkasz w okolicach Warszawie. Mówisz po polsku na poziomie ojczystym, a z kolegami w naszej centrali w Danii umiesz komunikować się po angielsku. Masz możliwość wykonywania zadań na home office oraz częstego podróżowania.

Preferujemy, abyś zaprezentował stabilne CV.

Kim jesteśmy?
Dołączysz do szybko rozwijającej się międzynarodowej rodzinnej firmy o zdrowych wartościach i wspaniałej kulturze korporacyjnej wspieranej umiejętnościami, poświęceniem, pracowitością i współpracą. Zachowujemy się właściwie w stosunku do naszych klientów, współpracowników i partnerów biznesowych. Oferujemy swobodę pod odpowiedzialnością i nagradzamy wyniki. Cenimy sobie zarządzanie, które poprzez coaching, motywację i kontrolę wspiera aktywny rozwój poszczególnych pracowników, wykorzystując w ten sposób ich pełny potencjał. Posiadamy w Poznaniu salon wystawowy o powierzchni 500m2, w którym pokazujemy naszym klientom pełną koncepcję MASCOT.

MASCOT oferuje:
W MASCOT nagradzamy profesjonalizm, innowacyjnych i dynamicznych pracowników. Każdemu, kto może i chce, dajemy ogromne możliwości rozwoju osobistego i zawodowego. Oferujemy świetne wsparcie, wynagrodzenie oparte na kwalifikacjach, samochód służbowy, telefon komórkowy i laptop.

Chcielibyśmy otrzymać Twoje CV i aplikację w języku angielskim.

Share on:
Region:
mazowiecki
Application deadline:
Running
Expected start date:
As soon as possible
Location:
Warszawa
Contacts:
Patrycja Dobrzanska
Mobile: +48 511 859 647
Company homepage:
http://www.mascotworkwear.com
Back to the top