Mascot International A/S South & East Europe

Account Manager

Wykorzystaj wielką szansę kariery w międzynarodowej firmie, oferującej wiodącą na rynku odzież roboczą i obuwie ochronne.

Czy jesteś entuzjastą sprzedaży, a obsługa klienta i wiarygodność są dla Ciebie najważniejsze? Jeśli tak, możesz zostać nowym Account Managerem MASCOT w Polsce!

MASCOT to jeden z czołowych europejskich producentów odzieży roboczej i obuwia ochronnego.

W ostatnich latach znacząco rozwinęliśmy sprzedaż w Polsce i planujemy dalsze wzrosty. W związku z rosnącą sprzedażą, stworzyliśmy nową pozycję na terenie Poznania oraz południowej Polski.

O pracy

Twoim głównym zadaniem będzie poszukiwanie nowych odbiorców końcowych (50+ użytkowników odzieży roboczej) oraz wspieranie naszych dystrybutorów w sprzedaży produktów MASCOT. Pracujesz samodzielnie, aktywnie promując produkty i wspomagając sprzedaż dystrybutorów. Sprzedaż odbywa się wyłącznie przez dystrybutorów – to nasz klucz do sukcesu.

Twój obszar obejmie zachodnią lub południową Polskę, ale także będziesz wspierać kolegów w innych regionach. Oczekujemy gotowości do podróży, czasem z noclegiem. Praca z home office, gdy nie odwiedzasz klientów.

Będziesz częścią zespołu w Polsce, który wspiera dynamiczny rozwój sprzedaży, aby osiągnąć jeszcze lepsze wyniki w przyszłości.

Twoje zadania:

- Poszukiwanie nowych użytkowników końcowych dla naszych dystrybutorów

- Zapewnienie stałego przepływu klientów do dystrybutorów

- Rejestrowanie wizyt i działań sprzedażowych w CRM

- Udział w targach i kampaniach handlowych

- Utrzymywanie bliskiej współpracy z kolegami przy dużych projektach

Wymagania:

Masz co najmniej 3 lata doświadczenia jako Przedstawiciel Handlowy / Account Manager w B2B. Najlepiej, jeśli masz doświadczenie w sprzedaży odzieży roboczej lub ŚOI. Jesteś "łowcą" z udokumentowanymi wynikami i dobrymi umiejętnościami negocjacyjnymi. Potrafisz budować długotrwałe relacje z klientami. Znasz MS Office i systemy CRM.

Oczekiwania:

- Samodzielność i odpowiedzialność

- Gotowość do częstych podróży

- Miejsce zamieszkania: okolice Poznania lub południowa Polska

- Język polski na poziomie ojczystym, angielski do komunikacji z centralą

Kim jesteśmy?

Dołączysz do rozwijającej się międzynarodowej firmy rodzinnej, która ceni zdrowe wartości i wspaniałą kulturę pracy. Oferujemy swobodę działania przy pełnej odpowiedzialności i nagradzamy za wyniki. MASCOT ma salon wystawowy w Poznaniu, gdzie prezentujemy pełną ofertę naszej odzieży.

MASCOT oferuje:

Nagradzamy profesjonalizm i oferujemy możliwości rozwoju. Oferujemy wynagrodzenie zależne od kwalifikacji, samochód służbowy, telefon, laptop oraz pełne wsparcie.

Aplikacje i CV prosimy przesyłać w języku angielskim.

Region:
dolnośląski
Location:
dolnośląskie
Contacts:
Patrycja Dobrzanska
Mobile: +48 511 859 647
Company homepage:
Back to the top